SEO Paslaugos


Raktažodžių tyrimas

Visi interneto verslai turėtų prasidėti nuo pirmo mažo žingsnelio vadinamo - raktažodžių tikrinimas. Jums bus atrinkti raktiniai žodžiai kuriuos verta naudoti apibūdinant Jūsų verslą tiek internete, tiek straipsnuose ir atliekant tolimesnius marketingo veiksmus.

Vidinis SEO

Sutvarkysime Jūsų svetainėje audito metu rastas klaidas, arba Jūsų naują svetainę pritaikysime SEO optimizacijai.

Kūrybinių tekstų rašymas

Google paieškų politika aiškiai apibrėžia - tekstas yra valdovas. Taip pat ir paprastas vartotojas ieško įdomios ir naudingos informacijos, skanių tekstų. Taigi svetainė privalo būti užpildyta nekopijuotu, unikaliu, bei įdomiu turiniu ir kartais tai gali būti sudėtinga, susisieskite, nes mes mokame tai daryti.

Socialinių paskyrų ir grupių kūrimas, priežiūra

Galbūt Jūsų svetainė tobula ir Jūs puikiat tvarkotės su jos rpiežiūra, nuolat atnaujinate informaciją, keliate nuotraukas ir viskas būtų puiku, bet jaučiate, kad visiškai neišnaudojate begalės šiuo metu populiarių socialinių tinklų? Mes mielai Jums padėsime tiek sukuriant, tiek prižiūrint Facebook, Instagram, Twiter, Linkedin, Snapchat ir kitas paskyras.

SEO Auditas

SEO auditas parodys koks Jūsų interneto svetainės potencialas, Jums bus pateikta išsami ataskaita, su klaidų aprašymu, bei aiškiais pasiūlymais, kaip jas pataisyti. Juolab, kad kai kurios klaidos gali būti ir netaisomos, bet auditas gali leisti pastebėti esmines ir tikrai svarbias klaidas.

Išorinis SEO

Paruošime marketingo strategiją, nuosekliai įgyvendinsime ją atsižvelgiant į Jūsų raktažodžius.

Interneto svetainių tęstinė priežiūra

Interneto svetainė sukurta, pritaikyta SEO, turite viską sėkmingam startui, tačiau jeigu svetainės nuolat neperžiūrėsite, neatnaujinsite joje esančios informacijos, nereklamuosite jos, svetainė niekada nebus Google paieškos pirmuosiuose puslapiuose, taigi nepamirškite, kad po sėkmingo starto, reikia nuolat palaikyti bėgimo tempą ir būti priekyje savo konkurentų.

Mūsų komanda

Donata Usavičienė

SEO specialistė, kūrybinių tekstų rašytoja

"Nenoriu, kad žmonės būtų priversti pirkti SEO paslaugas, aš dirbu taip, kad jie jų trokštų."

Ivan Stančik

WEB ir SEO specialistas

"Viskas įmanoma!"

Užsisakykite mūsų konsultaciją nemokamai!

Pasitarkime kuo mes galime Jums padėti.